کد خبر 115124

به دلیل اختلاس؛

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از صدور حکم قطعی ۵ سال حبس برای شهردار سابق ماکو به اتهام اختلاس در پرونده جایگاه‌های سی ان جی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، ناصر عتباتی در این خصوص گفت: مطابق حکم قطعی صادره از دادگاه تجدیدنظر استان، شهردار ماکو به اتهام اختلاس وجوه متعلق به شهرداری در پرونده تخلف جایگاه سی ان جی به پنج سال حبس و جبران خسارت وارده محکوم شد.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی اظهار کرد: در این پرونده دو نفر از اشخاص عادی نیز که با شهردار همکاری کرده‌اند محکوم به حبس شدند.

عتباتی در خصوص اخبار برخی رسانه‌ها مبنی بر بازداشت یکی از مدیران ارشد استان گفت: که چنین مطلبی صحت ندارد و آنچه در روزهای اخیر رخ داده است مربوط به یکی از مدیران کل استان بوده که در گذشته به اتهام اختلاس تحت تعقیب قرار گرفته وبا صدور کیفر خواست در دادگاه بدوی به حبس محکوم شده بود.

وی ادامه داد: این فرد بر اساس قانون به محض صدور کیفرخواست باید از خدمت دولت معلق می‌شد که در مانحن فیه این اقدام قانونی انجام نگرفته و نهایتاً در روزهای اخیر با پیگیری‌های دستگاه قضائی این تکلیف قانونی انجام و شخص مزبور به لحاظ اتهام انتسابی از اشتغال معلق شده است.

 

ارسال نظر

تازه ها