کد خبر 109634

طی هفته گذشته رقم خورد؛

در هفته منتهی به ۲۲ خرداد ماه ۶۲۴ هزار و ۵۴۰ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۷۷ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در هفته منتهی به ۲۲ خرداد ماه ۶۲۴ هزار و ۵۴۰ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۷۷ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.

طی هفته اخیر در تالار محصولات صنعتی و معدنی ۲۵۳ هزار و ۵۱۸ تن انواع کالا به ارزش ۴۰ هزار و ۹۵۵ میلیارد ریال معامله شد.

در این تالار ۱۵۹ هزار و ۴۳۸ تن فولاد، ۴ هزار و ۶۲۰ تن مس، ۸ هزار و ۵۰۰ تن آلومینیوم، ۱۶۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۳۰ تن کنسانتره فلزات گرانبها، ۶۴۰ تن شمش روی، ۹ هزار و ۵۰۰ تن خاک روی، ۴۵ هزار و ۹۳۰ تن سیمان، یک کیلوگرم شمش طلا و ۲۵ هزار تن آهن اسفنجی معامله شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۳۷۱ هزار و ۲۲۴ تن انواع کالا به ارزش ۳۵ هزار و ۹۶۹ میلیارد ریال به فروش رسید.

در این تالار ۲۱۲ هزار و ۹۰۰ تن وکیوم باتوم، ۳۵ هزار و ۴۸ تن قیر، ۵۰ هزار و ۳۳۹ تن مواد پلیمری، ۳۱ هزار و ۵۱۷ تن مواد شیمیایی، ۲۹ هزار و ۵۰۰ تن لوب کات، ۵ هزار و ۲۰۰ تن روغن پایه، ۶۰ تن آرگون، ۴ هزار و ۳۷۰ تن گوگرد، ۲۹۰ تن عایق رطوبتی و ۲ هزار و ۳۶۶ تن PDA TAR معامله شد.

همچنین ۴۳۲ تن کالا هم در بازار فرعی بورس کالای ایران به فروش رسید./کالاخبر

ارسال نظر

تازه ها