کد خبر 116409

هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۵۴,۵۸۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۰۲۰ تومان معادل ۱,۵۲۹,۳۵۸,۷۳۹ تومان معامله می شود/

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۳ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۲.۹۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بیت کوین در این لحظه با قیمت ۵۴,۵۸۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۰۲۰ تومان معادل ۱,۵۲۹,۳۵۸,۷۳۹ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴۸.۸۱ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۵.۸۷% افزایش یافته است.

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۲۴.۵۴ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۷۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت ۳,۶۰۳.۰۹ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۰۲۰ تومان معادل ۱۰۰,۹۵۸,۷۶۱ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲۲.۹۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱.۲۸% افزایش یافته است. 

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۵.۵۲ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۱۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از بایننس کوین در این لحظه با قیمت ۴۴۹.۱۲ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۰۲۰ تومان معادل ۱۲,۵۸۴,۵۹۲ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۲.۲۷ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۳۹% افزایش یافته است. 

کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۴.۰۳ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۳.۰۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از کاردانو در این لحظه با قیمت ۲.۳۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۰۲۰ تومان معادل ۶۴,۷۴۵ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳.۰۲ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر -۰.۳۲% کاهش یافته است.

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۸.۰۶ میلیارد دلار، در رتبه ۵ بازار قرار داشته و سهم ۲.۸۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از تتر در این لحظه با قیمت ۱.۰۰ دلار، با احتساب نرخ تتر ۲۸,۰۲۰ تومان معادل ۲۸,۰۲۶ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۰۱.۶۱ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۰۳% افزایش یافته است. 

 

ارسال نظر

تازه ها