کد خبر 54330

رئیس اتحادیه مرغ و ماهی‌فروشان زنجان بیان کرد: اخیرا قیمت تخم‌مرغ با یک هزار و 500 تومان افزایش به 8 هزار و 500 تومان رسیده است که به نظر می‌رسد آزاد کردن صادرات آن علت این موضوع است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  سید ناصر رمضانلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: طی هفته‌های قبل، قیمت مرغ گرم روند نوسانی داشت اما اخیرا قیمت آن کاهش یافته است.

رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر قیمت مرغ گرم 10 هزار و 500 تومان است، افزود: البته پیش از این قیمت مرغ تا 11 هزار تومان نیز رفته بود، ولی تا این قیمت کاهش یافت و امروز حدود 10 روز است که قیمت‌ها ثابت است و تغییری نکرده است.

وی با اشاره به اینکه این روزها تولید مرغ در کشور زیاد است و در زنجان نیز روال همین است، گفت: البته مصرف مرغ در زنجان 50 تا 60 تن است.

رمضانلو با بیان اینکه میزان تولید بیشتر از مصرف است و پشتیبانی مرغ‌های اضافی را از بازار جمع‌آوری می‌کند، اضافه کرد: این میزان مرغ در مواقع ضرورت توزیع می‌شود.

رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان همچنین از افزایش قیمت تخم‌مرغ نیز خبر داد و بیان کرد: اخیرا قیمت تخم‌مرغ با یک هزار و 500 تومان افزایش به 8 هزار و 500 تومان رسیده است که به نظر می‌رسد آزاد کردن صادرات آن علت این موضوع است.

وی همچنین از ثبات قیمت ماهی در زنجان نیز خبر داد و گفت: در حال حاضر قیمت ماهی قزل آلا در بازار 31 هزار تومان است./ فارس

 

ارسال نظر

تازه ها