کد خبر 79182

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم گردهمایی فناوران فضایی که ساعتی قبل (مورخ سه شنبه پانزدهم بهمن ماه)، برگزار شد، در خلال این مراسم به جدیدترین توییت خود و رونمایی از لباس فضانوردان اشاره کرد و در مقابل شوخی‌های کاربران واکنش نشان داد. جهرمی در این مراسم گفت: برخی‌های روی لباس قیمت گذاشتند و برخی دیگر نیز کاربرد لباس را برای فضانوردی ندانستند و واکنش‌های متفاوتی داشتند

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، همچنین پس از پایان مراسم گردهمایی فناوران فضایی، آذری جهرمی در صفحه اینستاگرامی خود با انتشار عکس‌هایی از این مراسم، نوشت:

"زمان پرتاب ماهواره پیام، خیلی‌ها بهم انتقاد کردند که چرا به مردم می‌گویی؟ الان هم برای ظفر همین را می‌گویند. شرمنده، من چیز پنهانی با مردم ندارم.

عکس امروز از لباس فضانوردی، تصویری از یک رویا بود. رویای قدم‌زدن بر ماه! فکر بوییدن گل در کره دیگر! جالب بود برایم این همه شوخی
‌خوشحالم استقبال کردید.

مطمئن باشید شما رو ناامید نمی‌کنیم و به شما خدمت می‌کنیم.

برای رویاهایتان بجنگید! هیچ وقت تسلیم نشوید! حتی اگر همه مقابل شما بودند و توانایی‌ها را مسخره کردند، بلند شوید و یک راند دیگر تلاش کنید! فکر کنید سال‌ها بعد از ما چطور یاد می‌کنند؟

آینده در دستان شماست، این دیگر تصمیم شماست که دوست دارید ⁧#آینده‌روشن باشد یا آینده تاریک!

عکسها: مراسم امشب جشن روز ملی فضایی، با حضور جمع زیادی از نخبگان و المپیادی‌ها و استعداد‌های درخشان کشور"

واکنش وزیر ارتباطات به شوخی کاربران برای لباس عجیب فضایی

 

گفتنی است؛ محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار تصویری از لباس فضانوردان در حساب توئیتری خود از طراحی این لباس در آینده رونمایی کرد.

او در این پست از هشتگ #آینده_روشن، استفاده کرد و لباسی را با لوگوی پرچم ایران منتشر کرد، اما دقت کاربران بیشتر از یک عکس بود و واکنش‌های متفاوتی نسبت به این پست وزیر جوان داشتند.

 

 

حجم ویدیو: 3.25M | مدت زمان ویدیو: 00:00:54
ارسال نظر

تازه ها