کد خبر 94063

طبق آخرین آمارهای قیمت مسکن از اردیبهشت ماه تا تیرماه قیمت مسکن در تهران با رشد 21 د رصدی به صورت میانگین در تمامی مناطق تهران همراه بوده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در یکسال دو سال اخیر مسیر قیمت مسکن صعودی بوده است و با رشد قابل توجهی همراه شده است حتی در وضعیت راکد بودن مسکن نیز شاهد این افزایش قیمت ها هستیم.اما در سال جاری دیگر قیمت ها ثانیه ای افزایش می یابد و امسال بازار مسکن حاشیه های زیادی اعم از مالیات داشتن خانه های خالی تا اجاره ندادن و تعیین سقف افزایش اجاره بها مسکن توسط دولت داشته است. این موضوع باعث کاهش تلاطم های بازار مسکن نشد و همچنان این بازار با رشد قیمت همراه است.

 در ادامه گزارش میزان افزایش قیمت مسکن در 3 ماهه اخیر با نمودار و جدول آورده شده است.

در 3 ماهه اخیر بازار مسکن به صورت میانگین با رشد 21 درصدی قیمت در تمامی مناطق تهران همراه بوده است و بیشترین تغییر قیمت را در منطقه یک تهران داشته ایم که حدود 30 درصد افزایش طی 3 ماه اخیر داشته است و از متری 36 میلیون و 500 هزار تومان به صورت میانگین در این منطقه قیمت هر متر مربع مسکن به 47 میلیون و220 هزار تومان در تیرماه رسید.

کمترین قیمت هر متر مربع مسکن مربوط به منطقه 20 تهران است که 8 میلیون و 540 هزار تومان قیمت هر مترمربع مسکن در این منطقه است.

در ادامه گزارش قیمت مسکن در تمامی مناطق تهران آورده شده است.

 

 

ارسال نظر

تازه ها