کد خبر 99784

نرخ فروش دلار در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۸۸۰ تومان اعلام شد و قیمت فروش یورو نیز با افزایش ۳۵۰ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری گذشته، به ۳۱ هزار و ۳۵۰ تومان رسید.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، ساعت ۱۳ و ۱۰ دقیقه امروز، نرخ فروش دلار در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۸۸۰ تومان اعلام شد و قیمت فروش یورو نیز با افزایش ۳۵۰ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری گذشته، به ۳۱ هزار و ۳۵۰ تومان رسید.

امروز قیمت خرید هر دلار ۲۴ هزار و ۸۸۰ تومان و قیمت خرید هر یورو نیز ۳۰ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام شد.

قیمت خرید هر دلار در بازار متشکل ارزی برای امروز ۲۵ هزار و ۵۲۵ تومان و قیمت فروش آن نیز ۲۵ هزار و ۷۸۰ تومان بود.

همچنین قیمت خرید هر یورو در این بازار ۳۰ هزار و ۹۴۵ تومان و قیمت فروش آن نیز ۳۱ هزار و ۲۵۴ تومان اعلام شد.

علاوه براین در سامانه سنا در روز معاملاتی گذشته (شنبه)، هر یورو با قیمت میانگین ۳۰ هزار و ۵۴۴ تومان به فروش رسید و هر دلار نیز به قیمت ۲۵ هزار و ۳۸۸ تومان معامله شد.

ضمن اینکه در سامانه نیما نیز در روز گذشته حواله یورو با میانگین قیمت ۳۰ هزار و ۸۶۳ تومان فروخته و حواله دلار نیز به قیمت ۲۵ هزار و ۴۳۷ تومان ثبت شد.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسان بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

به گزارش ایرنا، در روزهای گذشته روند حرکت قیمت دلار، کاهشی بود. اوایل آبان‌ماه نرخ دلار روند صعودی داشت و به بیش از ۳۰ هزار تومان رسید، اما از اواسط آبان‌ماه سیر نزولی به خود گرفت.

 

ارسال نظر

تازه ها