کد خبر 99127

نرخ فروش دلار در صرافی‌های بانکی ۲۴ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام شد و قیمت فروش یورو نیز بدون تغییر نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل (پنجشنبه)، معادل ۲۹ هزار و ۵۵۰ تومان شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، ساعت ۱۳ و ۱۵ دقیقه امروز نرخ فروش دلار در صرافی‌های بانکی  ۲۴ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام شد و قیمت فروش یورو نیز بدون تغییر نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل (پنجشنبه)، معادل ۲۹ هزار و ۵۵۰ تومان شد.

قیمت خرید هردلار در صرافی های بانکی ۲۳ هزار و ۵۵۰ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۸ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام شد.

قیمت خرید هر دلار در بازار متشکله ارزی برای امروز شنبه( هشتم آذرماه) ۲۳ هزار و ۸۲۸ تومان و قیمت فروش آن نیز۲۴ هزار و ۶۶ تومان اعلام شد.

همچنین قیمت خرید هر یورو در این بازار ۲۸ هزار و۴۰۰ تومان و قیمت فروش نیز ۲۸ هزار و ۶۸۴ تومان اعلام شد.  

علاوه براین در سامانه سنا در روز معاملاتی پنجشنبه گذشته، هر یورو با قیمت میانگین ۲۹ هزار و ۵۴ تومان به فروش رسید و هر دلار نیز با قیمت میانگین ۲۴ هزار و ۱۷۶ تومان فروخته شد.

ضمن اینکه در سامانه نیما نیز در روز پنجشنبه، حواله یورو با میانگین قیمت ۳۰ هزار و ۲۲ تومان به فروش رسید و حواله دلار نیز قیمت میانگین ۲۵ هزار و ۹۷۱ تومان را ثبت کرد.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسان بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

در روزهای گذشته، روند حرکت قیمت دلار، کاهشی بوده است. اوایل آبان‌ماه نرخ دلار روند صعودی داشت و به بیش از ۳۰ هزار تومان رسید، اما از اواسط آبان سیر نزولی به خود گرفت.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها