کد خبر 98505

ستاد ملی کرونا تمامی جزدیات طرح جامع محدودیت های کرونایی از اول آذرماه را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا  پس از جلسه فوق العاده ستادملی اعلام کرد: در برخی ادارات فقط نگهبانان باید باشند و حداکثر تا یک سوم کارکنان در مناطق قرمز باید حضور پیدا کنند؛ در مناطق نارنجی هم حداکثر نصف کارکنان باید حاضر باشند. در مناطق زرد هم حداکثر تا دو سوم کارکنان باید حاضر باشند . 

درباره ادارات هم جرائم مشخص شده است که در بین جرائم تا 3 ماه انفصال از خدمات دولتی هم دیده شده است.

جلسه ای در وزارت کشور درباره مترو ، اتوبوس واحد ، تاکسی ها و وسایل حمل و نقل برون شهری در حال برگزاری و بررسی است .

افراد مبتلا به مدت 14 روز نمی توانند سفر کنند و باید در قرنطینه بمانند، درباره راننده های تپسی و اسنپ هم همین طور است . در اسنپ بیش از 940 نفر مبتلا داشته ایم که اینها دیگر نمی توانند مسافر جا به جا کنند. ما سیستم هایمان را به هم متصل کرده ایم و افراد مبتلا به کرونا ، به سامانه ما وصل هستند .

با توجه به اجرایی شدن محدودیت منع تردداز ساعت ۲۱شب تا ۴بامداد برخی از مشاغل و کارخانجات مانند پرسنل بیمارستان ،صدا وسیما مشغول هستند توسط مسولان انها لیست شماره خودرو انها به فرمانداریها ارسال میشود ومشمول جریمه نمیشوند.

 

با توجه به اجرایی شدن محدودیت منع تردداز ساعت ۲۱شب تا ۴بامداد برخی از مشاغل و کارخانجات مانند پرسنل بیمارستان ،صدا وسیما مشغول هستند توسط مسولان انها لیست شماره خودرو انها به فرمانداریها ارسال میشود ومشمول جریمه نمیشوند.به این جمع بندی رسیدیم که بعد از مصاحبه، مصوبات را نهایی کنیم و فردا صبح به سراسر کشور برای اجرا ابلاغ شود.

ارسال نظر

تازه ها