کد خبر 98455

وزارت کار اعلام کرد در شرایط کرونا احراز هویت به صورت غیر مستقیم و توسط بانک رفاه انجام خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ،کارورفاه اجتماعی، حاتم شاکرمی گفت : برای تسهیل روند احراز هویت کارگران و کارفرمایان در سامانه جامع روابط کار تفاهم نامه‌ای با بانک رفاه کارگران به امضا رسید که افراد بتوانند علاوه بر پیشخوان های دولت از این طریق نیز احراز هویت نمایند.

وی تاکید کرد : سامانه جامع روابط کار تمام فرایندها ، خدمات و وظایف معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را به صورت الکترونیکی و غیر حضوری به جامعه بزرگ هدف خود یعنی کارگران و کارفرمایان ارائه می‌دهد .

شاکرمی گفت : عضویت در این سامانه و بهره برداری از خدمات آن نیازمند احراز هویت صرفا برای یک بار است که تا کنون تنها در دفاتر پیشخوان دولت انجام می شد.

معاون روابط کار وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی  خاطر نشان کرد : کارگران و کارفرمایان می توانند جهت احراز هویت خود به غیر از پیشخوان دولت به تمام شعبات بانک رفاه در سراسر کشور مراجعه نمایند.

 وی گفت : از مزایای استفاده از ظرفیت شعبات بانک رفاه این است که این احراز هویت را هم می‌توان به صورت غیر حضوری انجام داد .

در ادامه این مراسم اسماعیل لله گانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت : بانک رفاه کارگران با افزایش سرمایه ای که داشته است بیش از گذشته آمادگی ارائه خدمات متنوع ریالی، ارزی، کارگزاری و بیمه به شرکت ها و واحدهای تولیدی را دارد و این تفاهم نامه، زمینه گسترش همکاری‌های متقابل را با جامعه کارگری و کارفرمایی کشور فراهم می‌کند./فارس

 

ارسال نظر

تازه ها