کد خبر 155822

کلیات لایحه اصلاح قانون بودجه سال 1402 در کمیسیون برنامه و بودجه تصویب شد

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از تصویب کلیات لایحه اصلاح قانون بودجه سال 1402 در جلسه امروز کمیسیون متبوع خود خبر داد.

کلیات لایحه اصلاح قانون بودجه سال 1402 در کمیسیون برنامه و بودجه تصویب شد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، خانه ملت: رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از تصویب کلیات لایحه اصلاح قانون بودجه سال 1402 در جلسه امروز کمیسیون متبوع خود خبر داد. 

حمیدرضا حاجی بابائی، در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: در این جلسه لایحه دولت در زمینه اصلاح قانون بودجه سال 1402 مورد بررسی قرار گرفت.

 

وی تأکید کرد: با توجه به اینکه دولت در اجرای قانون بودجه با مشکلاتی مواجه بوده و باید گره مسائلی مانند خرید گندم از کشاورزان و پرداخت اعتبار مورد نیاز در این بخش و سایر موارد باز شود، کمیسیون امروز بعد از بررسی‌های لازم، کلیات لایحه دوفوریتی اصلاح قانون بودجه سال 1402 را تصویب کرد.

حاجی بابایی با اشاره به بررسی این لایحه در کمیسیون برنامه و بودجه ادامه داد: ان‌شاء‌الله پس از بررسی لایحه و انجام جلسات مشترک با دولتمردان، کمیسیون جمع‌بندی لازم را در رابطه با لایحه فوق انجام داده و پس از آن گزارش مذکور را به صحن علنی مجلس ارسال خواهد کرد.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در پایان گفت: امیدواریم مجلس در این رابطه تصمیمات لازم را اخذ کند تا قسمت عمده‌ای از مشکلات مردم و همچنین دولت در این بخش برطرف شود.

ارسال نظر

تازه ها