کد خبر 155605

موارد اختلافی مصوبه کنکور ۱۴۰۳ به کمیسیون مشترک ارجاع شد

اعضای شورای‌عالی انقلاب فرهنگی بر ضرورت هماهنگی بیشتر میان این شورا و مجلس شورای اسلامی تاکید و مقرر کردند که موارد اختلافی از جمله مصوبه کنکور ۱۴۰۳ در کمیسیون مشترک شورای‌عالی انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی بررسی و مرتفع شود.

موارد اختلافی مصوبه کنکور ۱۴۰۳ به کمیسیون مشترک ارجاع شد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در جلسه عصر سه‌شنبه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی که به ریاست آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، بر ضرورت هماهنگی بیشتر میان این شورا و مجلس شورای اسلامی تاکید و مقرر شد موارد اختلافی از جمله مصوبه کنکور ۱۴۰۳ در کمیسیون مشترک شورای‌عالی انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی بررسی و مرتفع شود.

نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها در حوزه اجرای مصوبات شورای‌عالی انقلاب فرهنگی توسط سامانه نظارت و ارزیابی مرکز رصد و برنامه‌ریزی این شورا و پیگیری اجرای مصوبات از سوی دبیرخانه، موضوع دیگر طرح شده در این جلسه بود.

همچنین با رای اعضای شورای‌عالی انقلاب فرهنگی، اساسنامه جایزه زنده یاد مرحوم سعید کاظمی آشتیانی تصویب و۱۶ ربیع الاول در تقویم کشور به عنوان «روز وقف» تعیین شد.

اعضای شورای‌عالی انقلاب فرهنگی با عضویت اعضای حقیقی در ستاد ملی زن و خانواده هم موافقت کردند.

در این جلسه مصوبه قبلی شورای‌عالی انقلاب فرهنگی درباره نحوه آموزش زبان فارسی به دانشجویان بین‌المللی، ناظر به ایرادات وارده از سوی برخی اعضای شورای معین، مورد بحث و بررسی مجدد قرار گرفت.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها