کد خبر 155489

ایلان ماسک دارایی‌های توییتر برای فروش گذاشت

ایلان ماسک، میلیاردر آمریکایی و مالک شرکت ایکس، پس از تغییر برند توییتر در ماه گذشته میلادی دارایی‌های این شبکه اجتماعی از جمله صدها کالا که لوگوی قدیمی پرنده آبی را در بر داشته، برای فروش گذاشته است.

ایلان ماسک دارایی‌های توییتر برای فروش گذاشت

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از راشاتودی، ایلان ماسک پس از تغییر برند توییتر در ماه گذشته میلادی دارایی‌های این شبکه اجتماعی از جمله صدها کالا که لوگوی قدیمی پرنده آبی را در بر داشته، برای فروش گذاشته است.

خانه حراج "هریتج گلوبال پارتنرز"678  کالا از آثار هنری و دارایی‌های اداری برند توییتر را از دفتر مرکزی این شرکت در سانفرانسیسکو به فروش می‌رساند، از جمله یک تابلوی غول‌پیکر با نشان پرنده آبی که نمای این ساختمان را تزئین کرده بود.

پس از تغییر نام این پلتفرم شبکه اجتماعی به ایکس در ماه گذشته میلادی، دستگاه‌های اسپرسو ساز، مبلمان، آلات موسیقی، یخچال‌ها و کمدها نیز فروخته می‌شوند.

در این حراج همچنین دو نقاشی رنگ روغن از عکس‌های معروفی که در توییتر منتشر شد، به فروش می‌رسد: سلفی الن دی جنرس از اسکار 2014 با بردلی کوپر، مریل استریپ و لوپیتا نیونگو و عکس خوشحالی باراک اوباما با همسرش میشل پس از برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2012.

برخی از موارد دیگر که در این حراجی به فروش می‌رسد شامل یک انباری سرپوشیده و بسیاری از آثار هنری مرتبط با هشتگ‌ها می‌شود.

بر اساس این گزارش، طبق فهرست ارائه شده، پیشنهاد اولیه برای هر یک از این کالاها 25 دلار است. حراج در ساعت 2 بعد از ظهر به وقت گرینویچ در 12 سپتامبر آغاز می شود و در 14 سپتامبر به پایان می رسد.

این دومین حراج در دفتر مرکزی این شبکه اجتماعی از زمان خرید آن توسط ایلان ماسک خواهد بود. وی در ماه ژانویه یک حراج بی سابقه برای بیش از 600 کالای اداری برگزار کرد.

یک مجسمه پرنده توییتری که برای فروش گذاشته شده بود به قیمت 100 هزار دلار فروخته شد، در حالی که یک تابلوی دیجیتال نئونی با نشان پرنده آبی به قیمت 40 هزار دلار فروخته شد.

ارسال نظر

تازه ها