کد خبر 154875

برق ۳۰ سازمان پرمصرف شهر تهران قطع شد

با تداوم گرمای هوا و رکورد شکنی‌های پی‌درپی مصرف برق کشور، امروز شنبه هفتم مردادماه، برق ۳۰ سازمان ملی و استانی پرمصرف دیگر در شهر تهران قطع شد. این در حالی است که اداراتی که همکاری نکرده‌اند به مراجع ذیربط نیز معرفی می‌شوند.

برق ۳۰ سازمان پرمصرف شهر تهران قطع شد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، با تداوم گرمای هوا و رکورد شکنی‌های پی‌درپی مصرف برق کشور، امروز شنبه هفتم مردادماه، برق ۳۰ سازمان ملی و استانی پرمصرف دیگر در شهر تهران قطع شد. این در حالی است که اداراتی که همکاری نکرده‌اند به مراجع ذیربط نیز معرفی می‌شوند.

کامبیز ناظریان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با قدردانی از همراهی عموم مشترکان برق شهر تهران در مدیریت مصرف انرژی و کاهش بار شبکه در ساعات اوج مصرف بار، ضمن اشاره به تداوم موج گرما در کشور و لزوم صرفه جویی هرچه بیشتر در مصرف برق، بار دیگر به اداراتی که همکاری لازم را در اجرای طرح های مدیریت بار نداشته‌اند ‌هشدار داد و تاکید کرد، فهرست اداراتی که اقدام به اجرای مصوبه هیئت دولت در خصوص مدیریت مصرف برق نکرده‌اند به مراجع ذیربط اعلام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای خردادماه سال جاری تاکنون بیش از ۴۰۰ دستگاه اداری پرمصرف در شهر تهران مشمول قطع برق شده و اسامی برخی از این ادارات نیز جهت آگاهی عموم شهروندان منتشر شده است.

ناظریان با بیان این که امروز نیز برق ۳۰ اداره پرمصرف پایتخت به دلیل خودداری از کاهش مصرف برق توسط عوامل فنی این شرکت قطع شد، خاطرنشان کرد: تمامی مشترکان اداری پایتخت مجهز به کنتورهای هوشمند هستند و مصرف برق آنان تا پایان فصل گرما به صورت لحظه‌ای توسط کارشناسان این شرکت در رصدخانه شبکه برق و انرژی شهر تهران پایش خواهد شد.

‌ناظریان از پرداخت ۶۰ میلیارد تومان پاداش به مشترکان بخش خانگی شهر تهران طی سال جاری خبر داد و یادآور شد: بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار مشترک خانگی در تهران به دلیل کاهش مصرف برق نسبت به سال گذشته مشمول دریافت پاداش شده‌اند.

ارسال نظر

تازه ها