کد خبر 154782

مجوز پروازهای چارتری تا اطلاع ثانوی لغو شد

وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که باید در حمل‌ونقل هوایی بساط سوداگری جمع شود، گفت: مجوز پروازهای چارتری تا اطلاع ثانوی لغو شد.

مجوز پروازهای چارتری تا اطلاع ثانوی لغو شد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مهرداد بذرپاش درباره تأخیر در برخی پروازها، اظهار کرد:‌ تعداد پروازهای داخلی کاهش نیافته، بلکه باید بساط سوداگری جمع شود.

وی افزود:‌ شرکت‌های هواپیمایی متضرر اصلی شرایط سوداگری در بازار بلیت پروازها هستند.

وی با تاکید بر این‌که مجوز پروازهای چارتری به هر صورت تا اطلاع ثانوی لغو شده است، تصریح کرد: البته به جز پرواز به میادین نفتی که قرار شده با سازمان‌های متقاضی جزئیات آن مشخص شود.

وزیر راه و شهرسازی با اعلام این‌که پروازهای چارتری به هر صورت متوقف شده است، اضافه کرد: عدول از نرخ مصوب تخلف است و سازمان تعزیزات به گران‌فروشی ورود خواهد کرد.در تعداد بلیت و پروازها نه‌تنها کاهش نداشتیم بلکه با رشد 5 درصدی مواجه بوده‌ایم.

وزیر راه و شهرسازی گفت: یکی از محل‌های اشکال و مشکلاتی که در بخش فروش بلیت هواپیما ایجاد شده است صدور مجوزهای بلاوجه چارتری است که برای این موارد دستور دادم تا سازمان هواپیمایی تا بساط سوداگری در بازار فروش بلیت هواپیما برچیده شود تا بازار آرامش بگیرد.

بذرپاش افزود: اینکه سازمان هواپیمایی ورود بیشتر به فروش بلیت داشته باشد برای ما حائز اهمیت است. در خصوص فروش بلیت نرخ مصوب داریم که نباید از آن عدول کرد و خارج از نرخ مصوب، تخلف است و نهادهای نظارتی و تعزیراتی در این خصوص ورود خواهد کرد.

ارسال نظر

تازه ها