کد خبر 153488

وزیر راه: «سیمرغ» به ناوگان‌ هوایی باری کشور می‌پیوندد

وزیر راه و شهرسازی گفت: سال گذشته دست‌اندرکاران به رئیس‌جمهور وعده تکمیل هواپیمای سیمرغ را داده بودند، این وعده به سرانجام رسید و ما نیز پس از بازدید از کارخانه هواپیماسازی، استفاده از این هواپیما در شبکه باربری هوایی‌ را در دستورکار قرار می‌دهیم.

وزیر راه: «سیمرغ» به ناوگان‌ هوایی باری کشور می‌پیوندد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مهرداد بذرپاش بعدازظهر امروز ضمن تشریح دستاوردهای سفر خود به اصفهان اظهار داشت: در این سفر 665 واحد مسکونی نهضت ملی مسکن به مردم تحویل شد و عملیات اجرایی 53 هزار واحد مسکونی نیز آغاز شد.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تحویل 11 هزار قطعه زمین در قالب طرح جوانی جمعیت به مردم گفت: علاوه بر پروژه‌های مسکن، 10 کیلومتر پروژه جاده‌سازی و 460 کیلومتر پروژه بهسازی راه، در کل استان به بهره‌برداری رسید و یک‌هزار میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه‌های بهسازی اختصاص یافت.

وی افزود: امروز از پروژه قطار سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان بازدید کردیم، توسعه قطارهای سریع‌‌السیر در خطوط مختلف از جمله تهران - مشهد‌ - تهران، تهران - اصفهان و غیره سیاست قطعی وزارت راه و شهرسازی است و اهتمام کامل برای تکمیل این پروژه‌ها در دولت وجود دارد.

بذرپاش با اشاره به بازدید از کارخانه هواپیماسازی ایران گفت: سال گذشته دست‌اندرکاران این کارخانه به رئیس‌جمهور وعده تکمیل هواپیمای‌ سیمرغ را داده بودند که الحمدلله این قول به سرانجام رسید و ما نیز پس از بازدید از این مجموعه، استفاده از این هواپیما در شبکه باربری هوایی‌ را در دستورکار قرار می‌دهیم.

وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد: زمین لازم برای اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن به شیوه ویلایی و آپارتمان‌سازی تأمین شده و عملیات ساخت مسکن با سرعت به پیش می‌رود./فارس

ارسال نظر

تازه ها