کد خبر 151779

رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی مشخص نشد

صبح امروز بنا بود با برگزاری نخستین جلسه هیات نمایندگان رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران مشخص شود. در این جلسه نمایندگان بخش خصوصی و همچنین نمایندگان معرفی شده از سوی دولت به معرفی خود و تجربیات سال‌های قبلشان پرداختند ولی پس از پایان این فرآیند انتخابات به آینده موکول شد.

 رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی مشخص نشد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، با وجود برگزاری نخستین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در دوره دهم انتخابات هیات رئیسه این اتاق انجام نشد.

صبح امروز بنا بود با برگزاری نخستین جلسه هیات نمایندگان رئیس و اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران مشخص شود.

این جلسه با یک ساعت تاخیر و از ساعت هشت صبح آغاز شد و دستور جلسه آن معرفی اعضاء بود.

در این جلسه نمایندگان بخش خصوصی و همچنین نمایندگان معرفی شده از سوی دولت به معرفی خود و تجربیات سال‌های قبلشان پرداختند ولی پس از پایان این فرآیند انتخابات به آینده موکول شد.

طبق اعلام اتاق بازرگانی تهران احتمالا یکشنبه هفتم خردادماه جلسه انتخاب رئیس و اعضای هیات رئیسه برگزار خواهد شد تا دوره جدید اتاق تهران رسما کار خود را آغاز کند.

با توجه به این‌که تمام اعضای حاضر در اتاق بازرگانی تهران افراد معرفی شده از سوی یک ائتلاف هستند احتمالا در روز رای‌گیری تنها نام یک نفر برای ریاست اتاق بازرگانی تهران مطرح خواهد شد.

با توجه به عدم نام‌نویسی مسعود خوانساری رئیس دوره نهم اتاق بازرگانی تهران این مجموعه باید با رئیس جدید کار خود را آغاز کند./ایسنا

ارسال نظر

تازه ها