کد خبر 150863

شروع برخورد با مشترکان بدمصرف تهرانی

مدیرعامل شرکت آبفای تهران از شروع برخورد با مشترکان بدمصرف تهرانی از امروز خبر داد و گفت: این دسته از مشترکان در نوبت اول از ساعت ۹ تا ۱۷ و به مدت یک روز با محدودیت قطع آب روبرو خواهند شد.

شروع برخورد با مشترکان بدمصرف تهرانی

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، محسن اردکانی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران اظهار داشت: مشترکان بدمصرف تهرانی شناسایی شده و اخطارها و هشدارهای لازم برای آنان ارسال شده است.

وی افزود: در صورت بی‌توجهی به هشدارها و تغییر نیافتن رفتار میزان مصرف این تعداد از مشترکان، با محدودیت قطع آب مواجه خواهند شد.

اردکانی با اشاره به شروع برخورد با مشترکان بدمصرف تهرانی از امروز، گفت: این دسته از مشترکان در نوبت اول از ساعت 9 تا 17 و به مدت یک روز با محدودیت قطع آب روبرو خواهند شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران ادامه داد: مجموع اقدامات آموزشی، فرهنگی و بازدارنده‌ای که سال گذشته اجرا شد موجب شد تا میزان مشترکان بدمصرف تهرانی از 9 درصد به 5 درصد کاهش یابد.

مدیرعامل آبفای استان تهران در خصوص ضرورت مدیریت مصرف آب در ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان تهران گفت: طبق مصوبه شورای مدیریت بحران استانداری تهران همه دستگاه‌های اداری و اجرایی ملزم شده‌اند 25 درصد از مصرف آب شرب خود را نسبت به گذشته کاهش دهند و آبفای استان تهران در این زمینه ملزم شده است دستگاه‌های اجرایی را رصد کند.

وی با بیان اینکه الگوی مصرف آب برای هر خانوار تهرانی در ماه 14 مترمکعب است، افزود: گروه مشترکان پرمصرف تهرانی بین 14 تا 28 مترمکعب در ماه آب مصرف می‌کنند که با اندکی دقت و مدیریت مصرف آب در زمره خوش مصرف‌ها قرار خواهند گرفت.

 

 

ارسال نظر

تازه ها