کد خبر 150687

مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی اعلام کرد

پرداخت ۱۶۹ هزار میلیارد تومان وام ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن

مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: به بیش از یک میلیون نفر متقاضی وام ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن بیش از ۱۶۹ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی پرداخت شده است.

پرداخت ۱۶۹ هزار میلیارد تومان وام ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مهدی صحابی گفت: پارسال به یک میلیون و ۹۴۵ هزار و ۴۲۰ نفر متقاضی وام ازدواج، فرزندآوری و ودیعه مسکن، بیش از ۱۶۹هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط شبکه بانکی پرداخت شده است.

صحابی گفت: به منظور قانون حمایت از جوانی جمعیت در سال ۱۴۰۱، شبکه بانکی به تعداد ۸۹۶ هزار و ۵۲ نفر به مبلغ ۱۲۳ هزار میلیارد تومان وام ازدواج پرداخت کرده است که این میزان رشد ۵۵ درصدی در مقایسه با دوره مشابه سال قبل داشته است

صحابی گفت: پارسال همچنین تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری نیز به ۸۲۴ هزار و ۹۰۸ نفر به مبلغ ۳۳ هزار میلیارد تومان پرداخت شده است.

مدیر اداره اعتبارات تصریح کرد: بر اساس این گزارش، در سال گذشته در قبال تسهیلات ودیعه مسکن، ۲۵۳ هزار و ۲۱۱ پرونده تشکیل شده که از این تعداد ۲۲۴ هزار ۴۶۰ نفر به میزان ۱۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده‌اند.

وی اظهارداشت: پارسال تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری نیز به ۸۲۴ هزار و ۹۰۸ نفر به مبلغ ۳۳ هزار میلیارد تومان پرداخت شده است.

ارسال نظر

تازه ها