کد خبر 150563

اختلال در سامانه پرداخت «وام ازدواج» بانک مرکزی

وحید یامین پور معاون امور جوانان وزیر ورزش و جوانان از اشکالات سامانه بانک مرکزی برای پرداخت وام ازدواج در سال جاری خبر داد و گفت که معاونت جوانان در حال پیگیری برای رفع این اشکالات است.

اختلال در سامانه پرداخت «وام ازدواج» بانک مرکزی

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، معاون امور جوانان وزیر ورزش و جوانان از اشکالات سامانه بانک مرکزی برای پرداخت وام ازدواج در سال جاری خبر داد و گفت که معاونت جوانان در حال پیگیری برای رفع این اشکالات است.

 وحید یامین پور در حساب توییتر خود نوشت: در سال ۱۴۰۱ بیش از ۸۹۵ هزار نفر به مبلغ بیش از ۱۲۳هزار میلیارد تومان وام ازدواج دریافت کردند. یعنی ۸۳درصد متقاضیان وام را دریافت کرده‌اند.

وی ادامه داد: بهترین عملکرد بانک‌ها در استان‌های تهران، اصفهان، مرکزی و یزد(بالای ۹۰ درصد) و بدترین عملکرد در خراسان شمالی و کهگیلویه و بویراحمد(زیر ۷۵درصد) است.

یامین پور در توییت دیگری ادامه داد: بنابراین پرداخت وام قرض الحسنه ازدواج نسبت به سال گذشته حدود ۵۵ درصد در مبلغ رشد داشته اما نسبت به متقاضیانی که وام را دریافت کرده‌اند ۴ درصد کاهش داشته است. سامانه بانک مرکزی در سال جاری متاسفانه با اشکالاتی مواجه است که در حال پیگیری هستیم.

ارسال نظر

تازه ها