کد خبر 150379

معاون رئیسی:

دولت از فاطمی‌امین حمایت می‌کند/ تغییر در این شرایط به نفع کشور و دولت نیست

سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: دولت از وزیر صنعت، معدن و تجارت حمایت می‌کند چون معتقد است عملکرد وی خوب بوده است.

دولت از فاطمی‌امین حمایت می‌کند/ تغییر در این شرایط به نفع کشور و دولت نیست

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: دولت از وزیر صنعت، معدن و تجارت حمایت می‌کند چون معتقد است عملکرد وی خوب بوده است.

سیدمحمد حسینی درباره موضع دولت نسبت به استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت، اظهار کرد: ۴۰ امضا برای استیضاح وجود داشت که بعد از توضیحات در جلسه کمیسیون(صنایع)، عده‌ای منصرف شدند ولی مجلس این استیضاح را اعلام وصول کرد و ما هم در دولت به تصمیم مجلس احترام می‌گذاریم.

وی ادامه داد: اگر استیضاح در روز یکشنبه اعلام شود، وزیر صمت در مجلس حاضر شده و توضیحات خود را به نمایندگان ارائه می‌کند. دولت هم از وی حمایت می‌کند چون معتقد است عملکرد وی خوب بوده است و تغییر در این شرایط به نفع کشور و دولت نیست. امیدوارم با توضیحاتی که فاطمی امین می‌دهد، نمایندگان هم با دولت همراهی داشته باشند.

حسینی درباره تعداد امضاهای باقی مانده برای استیضاح وزیر صمت، گفت: وقتی استیضاح اعلام وصول شود دیگر نمایندگان نمی‌توانند امضاهای خود را پس بگیرند. درباره تعداد امضاها اختلاف نظر وجود دارد زیرا برخی می‌گویند باید انصراف در سامانه مجلس ثبت شود ولی عده ای انصراف خود را روی کاغذ اعلام کرده‌اند.

ارسال نظر

تازه ها