کد خبر 148725

مدیرعامل راه‌آهن از تشکیل ستاد تحول راه‌آهن خبر داد

مدیرعامل راه‌آهن در نخستین جلسه شورای مدیران راه‌آهن در سال ۱۴۰۲ از تشکیل ستادی به منظور تحول گام به گام در بخش‌های مختلف راه‌آهن در آینده نزدیک خبر داد.

مدیرعامل راه‌آهن از تشکیل ستاد تحول راه‌آهن خبر داد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، «سید میعاد صالحی» در نخستین جلسه شورای مدیران راه‌آهن با اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در حرم مطهر علی ابن موسی الرضا (ع) در اولین روز سال نو اظهار کرد: موضوع تحول از سه ماه گذشته در دستور کار قرار داشته است و ما نیازمند تحول در بخش‌های مختلف راه‌آهن هستیم.

وی گفت: در این راستا ستاد تحول در راه‌آهن تشکیل می‌شود تا به صورت گام به گام پیش برویم.

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: خلاقیت، نوآوری، جوانگرایی، تلاش بی وقفه، نظم و توجه به فناوری‌های روز دنیا از جمله شاخص‌هایی است که در تحول راه‌آهن باید مورد توجه واقع شوند. همچنین آنچه در حوزه تحول در راه‌آهن به آن نیاز داریم، موضوع فناوری اطلاعات، آمار صحیح و هوشمندسازی است.

صالحی با بیان اینکه موضوعاتی نظیر ساختار و فرایندهای سازمانی، اصلاح و تقویت منابع درآمدی راه آهن، سامان بخشی وصول مطالبات راه‌آهن و نیز پرداخت بدهی‌ها، فرهنگ سازمانی، ایجاد نظم در ایستگاه‌ها و حرکت قطارها، منابع انسانی، رفاه و بیمه از جمله مسایلی هستند که باید در حوزه تحول به آن پرداخته شود، افزود: ایمنی از همه موضوعات مهم‌تر است و در همه شرایط باید در اولویت قرار داشته باشد.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها