کد خبر 148342

تادیه بدهی حداقل ۷۰ هزار میلیارد تومانی دولت به تامین اجتماعی در سال آتی

میرهاشم موسوی گفت: در بودجه سال ۱۴۰۲ در باب تادیه بدهی دولت به تامین اجتماعی با همکاری خوب دولت، سازمان برنامه و بودجه، مجلس و کمیسیون‌های مختلف اعم از کمیسیون اجتماعی و کمیسیون تلفیق تصمیماتی اتخاذ شده است.

تادیه بدهی حداقل ۷۰ هزار میلیارد تومانی دولت به تامین اجتماعی در سال آتی

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از تادیه بدهی حداقل ۷۰ هزار میلیارد تومانی دولت به تامین اجتماعی در سال آتی در بودجه سال ۱۴۰۲ خبر داد.

میرهاشم موسوی، درباره آخرین وضعیت تادیه بدهی دولت به تامین اجتماعی در سال آینده اظهار کرد: در بودجه سال ۱۴۰۲ در باب تادیه بدهی دولت به تامین اجتماعی با همکاری خوب دولت، سازمان برنامه و بودجه، مجلس و کمیسیون‌های مختلف اعم از کمیسیون اجتماعی و کمیسیون تلفیق تصمیماتی اتخاذ شده است.

وی افزود: بر این اساس حداقل ۷۰ هزار میلیارد تومان در بودجه برای تادیه بدهی دولت به تامین اجتماعی در یکی از احکام بودجه‌ای پیش‌بینی شده است که تصور می‌کنم در سال آینده باید بیشتر هم بشود. مسیر تادیه بدهی دولت در راستای ایجاد توسعه و خدمت بیشتر به مردم در حوزه تامین اجتماعی رقم می‌خورد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به روند تسویه بدهی‌های دولت به تامین اجتماعی در سنوات اخیر اشاره کرد و گفت: در این دولت بالغ بر ۱۸۰ هزار میلیارد تومان تادیه بدهی رقم خورد. ابر بدهکار بانکی بودیم و توانستیم ۸۸ هزار میلیارد تومان از بدهی بانکی خود را تسویه کنیم؛ ۱۳۰۰ میلیارد تومان هزینه بدهی بانکی ماهانه ما می‌شد./ایسنا

ارسال نظر

تازه ها