کد خبر 146700

آغاز ثبت‌نام برای خرید لاستیک دولتی با قیمت مصوب

ثبت‌نام اینترنتی برای خرید لاستیک خودرو با قیمت مصوب دولتی از چند شرکت تایرساز داخلی ایران‌تایر و کویرتایر فعال شده و برای شرکت بارز نیز به‌زودی آغاز می‌شود.

آغاز ثبت‌نام برای خرید لاستیک دولتی با قیمت مصوب

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شرکت‌های تایرساز داخلی کویر تایر و ایران تایر، فروش اینترنتی محصولات خود با قیمت مصوب دولتی را آغاز کرده تا لاستیک‌ها با قیمت مصوب دولتی مستقیماً به دست مصرف‌کننده نهایی برسد و متقاضیان بتوانند با قیمت کمتر از نمایندگی‌ها و بازار دو حلقه تایر خریداری کنند.

در شرایط خرید محصولات کویر تایر آمده است که برای خرید، ابتدا باید در سامانه ثبت‌نام و مدارک مورد نیاز شامل اسکن رنگی روی کارت ملی و کارت خودرو (رو و پشت) را با حجم کمتر از ۱۰۰ کیلوبایت، بارگذاری کنید، با هر کدملی و پلاک خودرو، امکان خرید یک جفت تایر در هر ۶ ماه فراهم است و مشخصات خودرویی ثبت‌نام شده باید با مشخصات مندرج در کارت خودرو تطابق داشته باشد؛ در غیراینصورت سفارش لغو خواهد شد.

مبلغ نهایی قابل پرداخت شامل قیمت مصوب تایر، هزینه حمل (به ازای هر حلقه تایر ۵۰ هزار تومان) و مالیات بر ارزش افزوده (۹ درصد) خواهد بود. تمام سفارش‌ها ظرف مدت ۴ تا ۸ روز کاری (از زمان تکمیل فرآیند خرید)، توسط اداره پست تحویل خریدار با ارائه اصل کارت ملی صورت خواهد پذیرفت. محصولات کویرتایر دارای چهار سال گارانتی است.

طبق اعلام شرکت بارز، فروش اینترنتی محصولات این گروه صنعتی به زودی آغاز خواهد شد.

ارسال نظر

تازه ها