کد خبر 146555

افزایش ۱۴۳ درصدی استخراج سنگ آهن در سنگان

جتمع سنگان (زیرمجموعه ایمیدرو) در بخش های تولید دانه بندی، اکتشاف، باطله برداری و فروش کلوخه نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.

افزایش ۱۴۳ درصدی استخراج سنگ آهن در سنگان

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مجتمع سنگان ۱۸ میلیون و ۴۶۱ هزار و ۶۷۶ تن سنگ آهن طی ۱۰ ماهه امسال استخراج کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حاکی از رشد ۱۴۳ درصدی است.

به نقل از ایمیدرو، مجتمع سنگان (زیرمجموعه ایمیدرو) در بخش های تولید دانه بندی، اکتشاف، باطله برداری و فروش کلوخه نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.

رشد باطله برداری

میزان باطله برداری در مجتمع سنگان طی مدت یاد شده، ۴۱ میلیون و ۱۹۸ هزار و ۶۱۰ تن بوده که حاکی از رشد ۲۰۸ درصدی نسبت به سال قبل دارد.

رشد تولید

از سوی دیگر همچنین میزان تولید دانه بندی در سنگان یک میلیون و ۱۵۶ هزار و ۷۶۷ تن بوده که رشد ۱۵۰ درصد را به همراه داشته است.

رشد فروش

میزان فروش کلوخه به سرمایه گذاران در ۹ ماهه سال جاری، ۱۲ میلیون و ۶۲۸ هزار و ۲۸۷ تن بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۱۶۱ درصد افزایش داشته است.

توسعه اکتشافات

میزان اکتشاف این مجتمع در مدت یاد شده ۵۹۲۱.۰۵ متر بوده است که رشد ۸۶۴۳ درصدی را نشان می دهد.

مجتمع سنگ آهن سنگان از زیرمجموعه های ایمیدرو محسوب می شود که در منطقه خواف استان خراسان رضوی واقع شده است و بخش قابل توجهی از خوراک زنجیره فولاد را برعهده دارد.

ارسال نظر

تازه ها