کد خبر 144274

۸۰ میلیارد ریال ارز قاچاق کشف شد

سردار حشمت اله ملکی فرمانده پلیس راه آهن پلیس پیشگیری فراجا از کشف ۸۰ میلیارد ریال ارز قاچاق در ایستگاه راه آهن خراسان خبر داد.

۸۰ میلیارد ریال ارز قاچاق کشف شد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سردار حشمت اله ملکی در تشریح این خبر گفت: با توجه به التهاب اخیر بازار ارز و افزایش قیمت دلار، این پلیس نسبت به تشدید اقدامات انتظامی در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز اقدام کرده که در این خصوص مأموران پلیس راه آهن نیشابور حین انجام وظیفه و کنترل مسافران در موقعیت گیت ورودی ایستگاه راه آهن نیشابور به فردی که از قطار مسافری مشهد - تهران جا مانده و قصد سوار شدن از ایستگاه به قطار را داشت، مشکوک می‌شوند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در بازرسی بدنی به عمل آمده، ماموران مجرب این پلیس موفق شدند ، ۲۰۸ هزار و ۱۰۰ دلار فاقد هرگونه مجوز قانونی و اظهار نامه بانکی که به صورت بسیار ماهرانه‌ای با استفاده از شکم بند دور شکم و کمر خود مخفی کرده بود کشف کنند.

سردار ملکی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ارزهای مکشوفه را ۸۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، گفت: در این خصوص اقدامات قانونی انجام و پرونده به همراه متهم جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی شهرستان نیشابور ارسال و موضوع تحت رسیدگی می باشد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده پلیس راه آهن کشور خاطرنشان کرد: مجموعه کارکنان پلیس راه آهن در راستای تحقق شعار سال و کمک به اقتصاد کشور با سوداگران و اخلال گران نظم و امنیت اقتصادی در حوزه صنعت ریلی قاطعانه برخورد خواهند کرد. 

ارسال نظر

تازه ها