کد خبر 144272

رئیسی: کوچکترین فساد و پارتی بازی در ادارات پذیرفته نیست

سیدابراهیم رئیسی رییس‌جمهور وجود بیمارستان برای شهرستان بهارستان را از ضروریات دانست و هم‌چنین تاکید کرد که ساخت حداقل ۱۰ مدرسه با ۱۵۰ کلاس یک ضرورت است و ابراز امیدواری کرد تا خیرین هم پای کار بیایند تا کار سریع پیش رود.

رئیسی: کوچکترین فساد و پارتی بازی در ادارات پذیرفته نیست

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، رییس‌جمهور وجود بیمارستان برای شهرستان بهارستان را از ضروریات دانست و هم‌چنین تاکید کرد که ساخت حداقل ۱۰ مدرسه با ۱۵۰ کلاس یک ضرورت است و ابراز امیدواری کرد تا خیرین هم پای کار بیایند تا کار سریع پیش رود.

سیدابراهیم رئیسی که در ادامه بازدیدهای میدانی از شهرستان‌های استان تهران صبح امروز پنجشنبه به بهارستان سفر کرده است، در شورای اداری این شهرستان گفت: ۱۳۰ هزار دانش‌آموز در این منطقه در حال تحصیل هستند که تعداد مدرسه‌ها با این جمعیت تناسب ندارد.

وی خاطرنشان کرد: آقای خاموشی باید به این شهرستان بیایند و از موقوفه ها در جهت خدمت به مردم بهره‌برداری شود.

وی با بیان این‌که «کارکرد وقف در جهت توسعه اقتصادی و رفع نیاز مردم است» افزود: از کارکردهای وقف رفع محرومیت و فقر است.

رئیس‌جمهور در بخش دیگری از سخنانش در این جلسه هم‌چنین اظهار کرد: با وجود جمعیت جوانی که در منطقه وجود دارد توسعه مراکز ورزشی در بهارستان ضروری است و بدون تأخیر انجام شود.

وی هم‌چنین ایجاد اردوگاه ورزشی، فرهنگی و تفریحی در منطقه بهارستان را با توجه به نیروی کار جوان منطقه ضروری دانست.

وی در پاسخ به به انتقاد درمورد روابط ناسالم در ادارات شهرستان بهارستان نیز تاکید کرد: کوچکترین فساد، پارتی بازی و روابط ناسالم در ادارات پذیرفتنی نیست. فساد سیستم اداری را در نظر مردم ناکارآمد نشان می‌دهد.

رییس با بیان این که «برای رفع کمبودهای شهرستان بهارستان همت ویژه‌ای نیاز است» یادآور شد: این منطقه به تهران نزدیک است اما به مشکلات آن توجه جدی نشده است. نزدیکی این شهرستان به تهران مواهب و آسیب‌هایی دارد که نیاز است برای رفع مشکلات آن اقدامات ویژه‌ای شود. شهرستان بهارستان نسبت به دیگر شهرستان‌های استان تهران که از نزدیک بازدید کرده‌ام کمبودهای بیشتری دارد. برای رفع این نواقص و کمبودها، باید کار فوق‌العاده‌ای انجام شود که همت همه مدیران را می‌طلبد./ایسنا

ارسال نظر

تازه ها