کد خبر 143595

ترامپ: جو بایدن ناتوان ذهنی است

رئیس جمهور سابق آمریکا در پیامی به مناسبت کریسمس، جو بایدن را ناتوان ذهنی و دموکرات ها را مارکسیست های چپ رادیکال توصیف کرد.

ترامپ: جو بایدن ناتوان ذهنی است

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا روز یکشنبه در پیام هایی به شدت از «جو بایدن» رئیس جمهور کنونی آمریکا و کمیته حقیقت یاب ششم ژانویه انتقاد کرد.

وی که این پیام ها را در شبکه اجتماعی «تروث سوشال» و به مناسبت عید کریسمس منتشر کرده، نوشت: «گزارش کمیته غیرمنتخب ششم ژانویه یک حقه بوده و همانند تمام کلاهبرداری هایی دموکرات هاست که مملو از اطلاعات نادرست است».

ترامپ در پیام دیگری در شبکه اجتماعی خود با تبریک کریسمس، دموکرات ها را  «مارکسیت های چپ رادیکالی» توصیف کرد که در تلاش برای ویران کردن آمریکا هستند.

وی همچنین گفت که اداره تحقیقات فدرال به صورت غیرقانونی با پرداخت به رسانه ها و شبکه های اجتماعی  در تلاش است تا یک دموکرات ناتوان ذهنی (جو بایدن) را به جای دونالد ترامپ درخشان، روشن بین و آمریکا دوست داشته باشند.

پیشتر شبکه فاکس نیوز از انتشار گزارش 814 صفحه‌ای کمیته تحقیقات ششم ژانویه در ارتباط با حمله هواداران «دونالد ترامپ» به ساختمان کنگره آمریکا خبر داد و نوشت، این گزارش نهایی کمیته تحقیقات است که درست چند روز قبل از کریسمس منتشر شده است.

این گزارش 800 صفحه‌ای که بعد از 18 ماه بررسی و تحقیق منتشر شده است به جزئیات یافته‌های این کمیته درباره حادث ششم ژانویه می‌پردازد و مدعی است که رئیس جمهور سابق آمریکا نقش کلیدی در تحریک منجر به این حادثه داشته است. در این گزارش آمده است، عامل مرکزی ششم ژانویه یک نفر بود، دونالد ترامپ که بسیاری دیگر از او پیروی کردند. هیچ یک از حوادث روز ششم ژانویه بدون او اتفاق نمی‌افتاد.

منبع: فارس 

ارسال نظر

تازه ها