کد خبر 142915

۳۹ خودروی خارجی اموال تملیکی فروش رفت

اجتهادی، مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از فروش تعداد ۳۹ دستگاه خودرو به ارزش ۱۴۲ میلیارد تومان خبر داد.

۳۹ خودروی خارجی اموال تملیکی فروش رفت

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سید عبدالمجید اجتهادی مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: در مزایده سراسری و الکترونیکی اموال منقول شماره ۲۶۳ که ۳۰ استان در آن شرکت داشتند؛ اقلامی از جمله خودروهای سواری باقیمانده خارجی از مزایده‌های فوق‌العاده شماره‌های ۵۶۵ و ۵۶۶، مواد شیمیایی، اقلام صنعتی، رایانه، لوازم خانگی، ابزارآلات و ماشین آلات خودرویی و صنعتی در ۱۴۶۴ دسته کالایی در معرض خرید مزایده گذاران قرار گرفته بود که مبلغ آنها ۸۷۳ میلیارد تومان است.

وی افزود: مبلغ پایه دسته کالای فروش رفته ۴۰۶ میلیارد تومان و مبلغ پیشنهادی این مزایده ۶۰۷ میلیارد تومان اعلام شده بود که رشد ۴۳ درصدی را در این حوزه شاهد هستیم.

به گفته اجتهادی، در این مزایده الکترونیکی، خودروهای باقیمانده از دو مزایده پیشین فوق‌العاده خودروهای رسوبی، تعداد ۳۹ دستگاه خودرو با مبلغ پایه ۱۱۵ میلیارد تومان عرضه شد که کل آن به ارزش ۱۴۲ میلیارد تومان به فروش رفت و رشد ۲۳ درصدی نسبت به مبلغ پایه دارد.

جلسه رمزگشایی پیشنهادهای ارائه شده با حضور اعضای هیئت مدیره و هیئت عالی نظارت سازمان، معاون دادستان تهران و جمعی از خبرنگاران برگزار شد.

ارسال نظر

تازه ها