کد خبر 140220

سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی

انتشار جزئیاتی از ماجرای لغو پرواز لوفت‌هانزا به ایران

سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی(ره) با تایید لغو پروازهای لوفت‌هانزا از فرودگاه امام خمینی، گفت: موضوع کشف جسد در پرواز تهران- لوفت‌هانزا در صورت درخواست مکتوب این هواپیمایی بررسی می‌شود.

انتشار جزئیاتی از ماجرای لغو پرواز لوفت‌هانزا به ایران

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، «سعیدچلندری» درباره جزییات موضوع «چرایی لغو پرازهای شرکت هواپیمایی لوفت هانزا به ایران» افزود: از عصر روز گذشته شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا با ادعای کشف جسد در پرواز تهران- فرانکفورت، پروازها به تهران را لغو کرده است.

وی گفت: هیچ گونه اطلاعاتی از جسد کشف شده توسط لوفت هانزا به ما ارسال نشده تا بتوانیم موضوع را تایید و بررسی کنیم. بر این اساس موضوع‌ مطرح شده تا زمان درخواست مکتوب شرکت هواپیمایی لوفت هانزا قابل بررسی نیست.

سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی(ره) با بیان اینکه در بررسی ابتدایی ما مشکل خاصی گزارش نشده است، ادامه‌داد: منتظر ارسال اطلاعات و درخواست رسمی لوفت‌هانزا برای بررسی موضوع کشف جسد در هواپیمای تهران فرانکفورت هستیم.

وی درباره وضعیت پروازهای این شرکت هواپیمایی از فرودگاه امام خمینی، گفت: نماینده لوفت هانزا به صورت تلفنی دو پرواز را در روز گذشته و امروز لغو کرده است و درباره تداوم یا لغو همه پروازهای خود تاکنون هیچ اطلاعاتی را ارائه نداده است.

پرواز شرکت هواپیمایی لوفت هانزا در مسیر تهران- فرانکفورت امروز جمعه (۶ آبان) و با اعلام این شرکت هواپیمایی به مسافران از مبدا فرودگاه امام خمینی(ره) لغو شد.

همچنین این شرکت هواپیمایی پرواز شماره Lh۶۰۰ خود از مبدا فرانکفورت به تهران را که قرار بود ساعت ۲۱ امشب وارد فرودگاه امام خمینی شود، کنسل اعلام کرد.پروازهای شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا تاکنون به صورت سه روز در هفته در حال انجام بود . اتریشی ایرلاین از گروه پروازی لوفت‌هانزا نیز از سال گذشته پروازهای خود به مقصد وین را به صورت سه روز در هفته برقرار کرد. مسافران ایرانی از پروازهای شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا در پروازهای کانکشن به مقاصد آمریکای شمالی و کانادا بیشتر استفاده می‌کنند.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها