کد خبر 139492

فتح‌الله‌زاده:‌ هر چی بدهی‌ است، روی میز من گذاشتند

مدیرعامل جدید باشگاه استقلال درباره مشکلات مالی این باشگاه و مطالبات بازیکنان تیم و گله‌مندی برخی بازیکنان نسبت به عقب‌ماندن طلب‌های‌شان گفت:‌ ما باید تلاش کنیم تا دغدغه بازیکنان کم‌تر شود و بتوانند با خیال راحت کار خود را انجام دهند.

فتح‌الله‌زاده:‌ هر چی بدهی‌ است، روی میز من گذاشتند

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مدیرعامل جدید باشگاه استقلال می‌گوید بدهی‌های مختلفی جلوی روی باشگاه قرار گرفته است.

 

شنبه شب به یک‌باره خبر برکناری مصطفی آجورلو، هواداران استقلال را غافل‌گیر کرد. هرچند در روزهای گذشته زمزمه‌هایی درباره برکناری مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال به گوش می‌رسید اما در نهایت در جلسه‌ای کوتاه و بدون کم‌تر چالشی، مصطفی آجورلو از سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال برکنار و با نظر هیات مدیره باشگاه، علی فتح‌الله‌زاده جانشین او شد.

علی فتح الله‌زاده، مدیرعامل جدید باشگاه استقلال  درباره بازگشت خود به کرسی مدیریت این باشگاه اظهار کرد: تصمیم مدیریتی بود که تغییراتی رقم بخورد. دوستان هم به ما محبت کردند و ما هم استقلالی هستیم و می‌خواهیم مشکلات را برطرف کنیم و کمک کنیم تا استقلال با آرامش کار خود را پیش ببرد.

او درباره شرایط ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال و شوکه شدن او از تغییرات مدیریتی این باشگاه گفت:‌ ایشان مربی ما هستند و با او قرارداد داریم. ما باید به ساپینتو کمک کنیم تا کار خود را بهتر جلو ببرد.

مدیرعامل جدید باشگاه استقلال درباره مشکلات مالی این باشگاه و مطالبات بازیکنان تیم و گله‌مندی برخی بازیکنان نسبت به عقب‌ماندن طلب‌های‌شان گفت:‌ ما باید تلاش کنیم تا دغدغه بازیکنان کم‌تر شود و بتوانند با خیال راحت کار خود را انجام دهند. وظیفه ما این است که شرایط خوبی را فراهم کنیم و وظیفه بازیکنان این است که عملکرد خوبی داشته باشند تا تیم بتواند نتیجه مورد نظر را کسب کنند.

فتح‌الله‌زاده درباره بدهی‌های باشگاه استقلال در مورد تبلیغات محیطی و بازیکنان و مربی پیشین این تیم گفت:‌ هنوز امضای حکم من خشک نشده است! من هنوز به باشگاه نرفته‌ام. ما حدود ۷۰ میلیارد بر سر تبلیغات محیطی بدهکار هستیم. ۶۰ میلیارد به استراماچونی باید پرداخت کنیم. یک بازیکن است که می‌گویند باید به او ۵۰ میلیارد پول بدهیم. گفته می‌شود ۴۰-۳۰ میلیارد هم به آقای پادوانی عزیز باید پرداخت کنیم. هر چی بدهی است که روی میز گذاشته‌اند و باید به باشگاه بروم وقتی به باشگاه رفتم، به شما می‌گویم که چه کاری باید انجام داد.

او درباره هدف‌گذاری‌های خود در باشگاه استقلال و چشم‌اندازهای مدیریتی خود در این باشگاه گفت:‌ من همیشه برای باشگاه دوندگی و تلاش و پیشرفت مد نظر داشته‌ام. ان‌شاءالله با کمک هواداران و حمایت‌ آن‌ها کار را جلو خواهیم برد.

ارسال نظر

تازه ها