کد خبر 139217

۷۶۱ خودرو خارجی بابت بدهی مالیاتی متوقف شد

داود منظور رئیس کل سازمان امور مالیاتی از توقیف ۷۶۱ خودرو یک شرکت واردکننده خودرو بابت بدهی مالیاتی بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریالی و سیر مراحل قانونی برای وصول حقوق بیت المال خبر داد.

۷۶۱ خودرو خارجی بابت بدهی مالیاتی متوقف شد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، رئیس کل سازمان امور مالیاتی از توقیف ۷۶۱ خودرو یک شرکت واردکننده خودرو بابت بدهی مالیاتی بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریالی و سیر مراحل قانونی برای وصول حقوق بیت المال خبر داد.

داود منظور با بیان اینکه وصول معوقات مالیاتی یکی از برنامه های مهم و اولویت دار نظام مالیاتی است، گفت: یک شرکت واردکننده خودرو بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال بدهی معوقه مالیاتی داشت که با توجه به احکام نمایندگی صادره از قوه قضاییه و با همکاری موثر پلیس امنیت اقتصادی فراجا و هم زمان پس از شناسایی محل اختفای ۷۶۱ خودرو وارداتی توسط این سازمان، نسبت به توقیف این اموال اقدام شد و هم اکنون در مرحله کارشناسی و مزایده برای استیفای حقوق بیت المال قرار دارد.

طبق اعلام سازمان امور مالیاتی، وی اظهار کرد: با توجه به تخمین کارشناسان این سازمان، اموال توقیف شده در جهت وصول مطالبات مالیاتی مکفی است و به زودی فرآیند وصول معوقات یاد شده عملیاتی می شود./ایسنا

ارسال نظر

تازه ها