کد خبر 137911

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی طی حکمی سرپرست دفتر طرح‌ریزی و پایش طرح‌های مسکن وزارت راه را منصوب کرد و به وی تکلیف کرد پروژه‌های نیمه‌تمام مسکن مهر شهری و روستایی تا پایان بهمن‌ماه سال جاری را به پایان برساند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی طی حکمی سرپرست دفتر طرح‌ریزی و پایش طرح‌های مسکن وزارت راه را منصوب کرد.

 در حکم عباسی خطاب به سیداحمد خادمیان آمده است:

« با عنایت به هماهنگی انجام شده با مقام عالی وزارت و همچنین تعهد،‌تجربه و سوابق اجرایی جنابعالی بدین وسیله به سمت سرپرست دفتر طرح‌ریزی و پایش طرح‌های مسکن منصوب می‌شوید.

با توجه به سیاست‌های دولت و تأکیدات مقام عالی وزارت در زمینه تولید و عرضه مسکن خصوصاً طرح نهضت ملی مسکن بر انجام اهداف و شرح خدمات مصوب آن دفتر نسبت به موارد ذیل با هماهنگی اینجانب به‌صورت ویژه اهتمام داشته باشید.

1- سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی طرح نهضت ملی مسکن و اقدام ملی مسکن.

2- تعیین تکلیف، اتمام و فروش اقساطی پروژه‌های نیمه‌تمام مسکن مهر شهری و روستایی تا پایان بهمن‌ماه سال جاری.

3- مدیریت و نظارت مستقیم بر سامانه‌های طرح نهضت ملی مسکن، پرداخت تسهیلات کمک ودیعه مسکن، پرداخت تسهیلات ساخت به بخش غیردولتی و سامانه ثبت‌نام و واگذاری مسکن مهر.

4- پیگیری اتصال کامل بانک اطلاعات زمین سازمان ملی زمین و مسکن، سامانه تسهیلات ساخت مسکن روستایی بنیاد مسکن و سامانه تسهیلات ساخت بافت فرسوده شرکت بازآفرینی شهری به سامانه طرح‌های حمایتی مسکن.»

منبع: تسنیم 

 

ارسال نظر

تازه ها