کد خبر 137824

از روز 26 شهریور تا پایان ماه جاری بلیت مسیر تهران - نجف با قیمت 2 میلیون تومان به جای 3 میلیون تومانِ مصوب، عرضه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، حسام قربانعلی اظهار داشت:‌ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از 26 شهریور تا 31 شهریور امسال پروازهای رفت اربعین در مسیر فرودگاه امام خمینی(ره) به نجف را با مبلغ 2 میلیون تومان عرضه می‌کند.

وی ادامه داد: نرخ مصوب طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی 3 میلیون تومان است، اما فقط در این بازه زمانی و در پروازهای رفت، بلیت با این قیمت عرضه می‌شود.

قربانعلی تأکید کرد: زائران برای تهیه بلیت می‌توانند به آدرس اینترنتی https://ebooking.iranair.com  مراجعه کنند. البته برای مسیرهای برگشت و در بازه‌های زمانی دیگر پروازهای اربعین ممکن است ظرفیتی محدود وجود داشته باشد که متقاضیان می‌توانند با مراجعه به آدرس مذکور نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.

بنا بر این گزارش،‌ روز گذشته مدیرعامل ایران‌ایر اعلام کرده بود که ظرفیت پروازهای اربعین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تقریباً به پایان رسیده است‌.

بنابراین گزارش در ایام ذکر شده، تقاضای سفرهای اربعین از کشور بسیار کاهش می‌یابد اما تقاضای سفرهای برگشت از نجف اشرف و کربلا به ایران زیاد است.درواقع کاهش نرخ به دلیل کاهش تقاضا رخ داده است.

ارسال نظر

تازه ها