کد خبر 137291

داود منظور در مکاتبه‌ای با وزیر اقتصاد خواستار کاهش نرخ مالیات علی‌الحساب واردات کالا، از 4 درصد به 2 درصد شده است و اخیرا احسان خاندوزی با این درخواست موافقت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، رئیس کل سازمان مالیاتی با اشاره به چالش های اجرایی متعدد یک بخشنامه، خواستار اصلاح نرخ مالیات علی الحساب همه کالاهای وارداتی شده و اخیرا احسان خاندوزی وزیر اقتصاد با این درخواست موافقت کرده است.

داود منظور در مکاتبه‌ای با وزیر اقتصاد خواستار اصلاح یک مصوبه مالیاتی شده است. در این مکاتبه آمده است، بازگشت به نامه 15 تیرماه در خصوص کاهش نرخ مالیات علی‌الحساب واردات کالا، از 4 درصد به 2 درصد، به استحضار می رساند حسب اطلاعات دریافتی، وصول مالیات علی‌الحساب از واردکنندگان کالا به تفکیک کالای مصرفی و غیرمصرفی با معاذیر اجرایی متعددی مواجه شده است. خواهشمند است در صورت موافقت عبارت کالاهای غیرمصرفی در نامه فوق‌الاشاره به کالاهای وارداتی تغییر نماید.

14010615110729375260409210

گفتنی است، اخیرا احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی با درخواست رئیس کل سازمان امور مالیاتی مبنی بر کاهش 50 درصدی مالیات علی‌الحساب تمام کالاهای وارداتی موافقت کرد./تسنیم

ارسال نظر

تازه ها