کد خبر 136194

حجم عظیمی از دارایی‌های وزارت کار به بازنشستگان واگذار می‌شود

محمدهادی زاهدی وفا، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نیازمند نگاه تحولی در بخش تعاون هستیم، گفت: حجم عظیمی از دارایی‌های این وزارتخانه با مدل تعاونی‌های استانی به بازنشستگان واگذار می‌شود.

حجم عظیمی از دارایی‌های وزارت کار به بازنشستگان واگذار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «محمدهادی زاهدی وفا» در نشست صمیمی با مدیران تعاون سراسر کشور با اشاره به تاکید رییس‌جمهور بر مردمی‌سازی اقتصاد، اظهار داشت: تعاون از نگاه فرهنگی و اجتماعی نقش بی‌بدیلی در مردمی‌کردن اقتصاد دارد.

وی افزود: ترویج فرهنگ تعاون زمینه‌ساز توسعه کمی و کیفی بخش تعاون کشور است.

زاهدی وفا تصریح کرد: نگاه تعاون‌محور می‌تواند در پیشرفت بنگاه‌های اقتصادی و سهامی عام نقش‌آفرینی کند.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر توسعه شرکت‌های تعاونی مسکن در کشور گفت: این شرکت‌ها با مشارکت وزارت مسکن و شهرسازی برای طبقات متوسط و ضعیف مسکن می‌سازند.

وی بر رفع مشکلات معیشتی کارمندان در دولت سیزدهم تأکید کرد و در بخش دیگری از سخنان خود بدنه اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را بزرگ‌ترین سرمایه این وزارتخانه دانست.

رویکرد اصلی وزارت تعاون کارآمدی و شفافیت است

«مهدی مسکنی» معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این نشست با بیان اینکه نیروی انسانی بازوی توانمند اجرایی بخش دولتی تعاون کشور است‌، گفت: در این گردهمایی تخصصی ۲۰۰ نفر از مدیران تعاون استان‌ها در ۶ کارگروه جداگانه آموزش دریافت کردند.

وی افزود: رویکرد اصلی معاونت امور تعاون در دولت سیزدهم مردمی‌سازی، هوشمندسازی، کارآمدی و شفافیت است.

معاون امور تعاون نیز با اشاره تأکیدات رئیس‌جمهور در مردمی‌سازی اقتصاد، گفت: گسترش اعتقاد و تقویت باور به تعاون در سطح مسئولین ملی و استانی دنبال می‌شود.

در این نشست تعدادی از مدیران تعاون استان‌ها دغدغه‌ها، مشکلات و موانع بخش تعاون کشور را تشریح کردند./ایرنا

ارسال نظر

تازه ها