کد خبر 136063

سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس، گفت: یک ریال از منابع نهضت ملی مسکن را هزینه سایر طرح‌ها نکردیم و به همین علت پروژه‌ها اکنون به میانگین پیشرفت ۴۵ درصدی رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، «جابر انصاری» در خصوص جزییات پیشرفت طرح نهضت ملی مسکن در پرپیس، گفت: کارگاههای نهضت ملی مسکن دو شیفت در پردیس فعال است و از آنجایی که سیاست ما این نیست که اعتبار این طرح را جای دیگری خرج کنیم، پیشرفت پروژه ها قابل دفاع است.

به گفته جابر انصاری اکنون برخی پروژه‌های نهضت ملی در مرحله سفید کاری قرار گرفته است و تاکید می‌کنیم پیشرفت پروژه‌ها به این دلیل است که منابع نهضت ملی مسکن خرج سایر طرح ها نشده است.

سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: قیمت قراردادی با پیمانکاران متری چهار میلیون و نیم است و با توجه به اینکه این پروژه با انضباط مالی ‌درحال پیشرفت است، در نهایت گران تحویل متقاضی نخواهد بود.

وی همچنین خرید ‌و فروش امتیاز نهضت ملی مسکن را غیرقانونی خواند.

جابرانصاری درباره میزان آورده متقاضیان نیز گفت: آورده به صورت مرحله ای از متقاضیان دریافت می‌شود و اگر متقاضی سر وقت آورده اولیه را نیاورد از روند ثبت نام حذف می شود.

به گفته سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس بیش از ۲ هزار واحد نهضت ملی مسکن اکنون در پردیس در مرحله پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصدی قرار دارد./ایرنا

ارسال نظر

تازه ها