کد خبر 133568

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پس از ۳ بار تعویق غیرمنتظره نمایشگاه الکامپ، این نمایشگاه ۱۰ الی ۱۳ مرداد طبق تقویم سالانه نمایشگاهی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، برگزاری باشکوه نمایشگاه الکامپ در سالی که «تولید؛ دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نامیده شده، اهمیت مضاعف دارد.

پس از سه بار تعویق غیرمنتظره این نمایشگاه به دلیل پاندمی کرونا و هزینه‌های سنگینی که تعویق‌های مکرر به شرکت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات تحمیل کرده است، سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران خود را متعهد به برگزاری باشکوه این نمایشگاه در بازه زمانی 10 تا 13 مردادماه می‌داند.

این زمان توسط سازمان توسعه تجارت و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران و بر اساس تقویم سالانه نمایشگاهی و فضای موجود نمایشگاهی تعیین شده است. لذا پیرو درخواست تعداد کثیری از شرکت‌ها مبنی بر برگزاری الکامپ در زمان مقرر، سازمان نصر تهران که سیاستگذار این نمایشگاه است در هماهنگی با شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به برگزاری الکامپ هم‌زمان با نمایشگاه پدافند غیرعامل و با رعایت تمام شعائر مذهبی ایام محرم در موعد مقرر اقدام خواهد کرد.

از شرکت‌های محترم تقاضا می‌شود برنامه‌ریزی‌های خود را برای حضور فعال در نمایشگاه، مطابق روال عادی دنبال و اخبار مرتبط را از طریق مجاری رسمی دنبال کنند.

ارسال نظر

تازه ها