کد خبر 133151

رییس جمهوری تصریح کرد:

ایجاد شرایط امنیتی مناسب در مرزهای ایران و پاستان با همکاری نیروهای مسلح دو کشور

رییس جمهوری در دیدار رییس کمیته مشترک رؤسای ستاد ارتش پاکستان، با اشاره به مناسبات خوب نیروهای مسلح دو کشور، تصریح کرد: با همکاری نیروهای مسلح ایران و پاکستان زمینه‌ها و شرایط امنیتی نسبتاً مناسبی در مرزهای دو کشور ایجاد شده است.

ایجاد شرایط امنیتی مناسب در مرزهای ایران و پاستان با همکاری  نیروهای مسلح دو کشور

به گزارش بااقتصاد،  ابراهیم رئیسی بعد از ظهر سه‌شنبه در دیدار «ندیم رضا» رئیس کمیته مشترک رؤسای ستاد ارتش پاکستان با تشکر از همکاری دولت و ارتش پاکستان برای ارتقای شرایط امنیتی در خطوط مرزی دو کشور اظهار داشت: مناسبات خوب نیروهای مسلح دو کشور زمینه‌ها و شرایط امنیتی نسبتاً مناسبی را در مرزهای دو کشور بوجود آورده است.

رئیس جمهور در ادامه سخنانش با بیان اینکه دو دهه حضور نیروهای آمریکا و ناتو در افغانستان ثمره‌ای جز کشتار و ویرانی برای این کشور نداشت، تصریح کرد: لازم است طالبان با تشکیل دولتی فراگیر در افغانستان به نحوی که همه اقوام و گروه‌ها در آن مشارکت داشته باشند، موجبات ‌آرامش و توسعه در این کشور را فراهم آورند.

همواره بر این اعتقاد بوده‌ام که ایران‌ دوستی صمیمی برای پاکستان است

«ندیم رضا» نیز در این دیدار با بیان اینکه به عنوان رئیس کمیته مشترک رؤسای ستاد ارتش پاکستان همواره بر این اعتقاد بوده‌ام که ایران‌ دوستی صمیمی برای پاکستان است، گفت: سفرهای دیپلماتیک پرشمار مقامات پاکستانی در یک ماه گذشته به ایران، گواه علاقمندی ما به گسترش روابط با جمهوری اسلامی ایران است./ ایرنا

 

ارسال نظر

تازه ها