کد خبر 132162

سخنگوی دولت گفت: آقای عبدالمالکی دیروز برای دومین بار استعفا دادند که این بار مورد پذیرش رییس جمهوری قرار گرفت. دکتر محمدهادی زاهدی وفا در وزارت کار و رفاه اجتماعی جایگزین ایشان شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سخنگوی دولت از دو بار استعفای حجت‌الله عبدالمالکی، وزیر کار و رفاه اجتماعی خبر داد و گفت: با قبول استعفای دوم توسط رییس‌جمهور، دکتر محمدهادی زاهدی وفا در وزارت کار و رفاه اجتماعی جایگزین ایشان شد.

در این نشست علی بهادری جهرمی به پرسش‌های خبرنگاران درباره مسائل روز سیاست داخلی و خارجی کشور پاسخ می دهد.

نشست خبری سخنگوی دولت علاوه بر پوشش توسط خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های تصویری و مکتوب به صورت مستقیم از  سایت و اینستاگرام پایگاه اطلاع رسانی دولت نیز در حال پخش است.

وی با اشاره به استعفای وزیر کار و رفاه اجتماعی، گفت: آقای عبدالمالکی دیروز برای دومین بار استعفا دادند که این بار مورد پذیرش رییس جمهوری قرار گرفت و این استعفا با هدف خدمت رسانی به مردم تقدیم رییس جمهوری شد که از تلاش مجاهدانه ایشان در این وزارتخانه تقدیر می‌کنیم.

وی افزود: ایشان از دولت جدا نمی‌شوند و به عنوان مشاور رئیس جمهوری از ظرفیت ایشان استفاده میشود.

بهادری جهرمی با اشاره به جایگزین وی در دولت اظهار کرد: آقای محمدهادی زاهدی به عنوان جایگزین ایشان در نظر گرفته شده است که برای ایشان نیز آرزوی موفقیت می‌کنیم./ایسنا

ارسال نظر

تازه ها