کد خبر 131931

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: صنایع کوچک شهر تهران هفته‌ای یک روز با برنامه‌های مدیریت مصرف همکاری می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، «رامین پوریا» در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: محدوده توزیع برق تهران بزرگ شهرک صنعتی ندارد، اما صنایع کوچک به‌صورت پراکنده فعالیت دارند.

وی ادامه داد: این صنایع هم باید بر اساس توافقی که بین وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت نیرو به امضا رسیده است در برنامه‌های مدیریت مصرف همکاری کنند.

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع برق تهران بزرگ گفت: بر این ‌اساس این صنایع می‌بایست از ۱۵ خرداد تا ۱۵ تیر هفته‌ای یک روز در برنامه مدیریت مصرف با شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ همکاری داشته باشند.

پیش‌تر «مصطفی رجبی مشهدی» سخنگوی صنعت برق گفت: برنامه‌های متنوعی در بخش‌های مختلف داریم، در بخش صنعت با برنامه‌ریزی‌هایی که از قبل انجام‌شده، برنامه تعطیلات و تعمیرات صنایع از نظم و انسجام در تابستان متناسب با نیازهای صنعت برق برخوردار خواهد بود.

وی ادامه داد: محدودیت صنایع امسال نسبت به سال گذشته کمتر خواهد بود و در شهرک‌های صنعتی به نحوی تنظیم‌شده تا کمترین میزان محدودیت را داشته و تولید خود را داشته باشند.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها