کد خبر 131907

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی بر پیگیری مستمر حادثه ریلی تا حصول نتیجه نهایی و انجام اقدامات لازم برای پیشگیری از وقایع مشابه تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در جلسه با معاونان مربوط و اعضای کمیسیون بررسی سوانح ریلی با اشاره به اهمیت پیگیری مستمر موضوع تا حصول نتیجه نهایی، اظهار کرد: تمامی ابعاد توسط کمیسیون بررسی سوانح باید بررسی و به صورت جامع و دقیق به موضوع پرداخته شود تا با استفاده از گزارش نهایی این کمیسیون، بتوان تصمیمات پیشگیرانه برای جلوگیری از وقایع مشابه در آینده اتخاذ کرد.

 وی ضمن عرض تسلیت مجدد به خانواده‌های عزادار و بازماندگان مسافران قطار مشهد-یزد و آرزوی شفای عاجل برای مصدومان یادآور شد: به طور مستمر وضعیت مسافران پیگیری و رسیدگی به آنها در دستور کار ویژه باشد و لازم است نتیجه نهایی بررسی دقیق کمیسیون بررسی سانحه برای اطلاع عموم در روزهای آتی منتشر شود.

وی تاکید کرد: برای تکمیل گزارش اولیه، لازم است ابعاد و عوامل مختلف موضوع دقیقا بررسی شود تا نکته‌ای نامشخص باقی نماند.

وزیر راه وشهرسازی بر استمرار برگزاری جلسات کمیسیون بررسی سانحه وتسریع در پیگیری موضوع تأکید و از همراهی و همکاری نیروهای امدادی، هلال احمر، بهداشت و درمان واعضای مدیریت بحران استان خراسان جنوبی قدردانی کرد.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

تازه ها