کد خبر 131869

سید جواد ساداتی نژاد، وزیر جهاد کشاورزی گفت: به منظور توسعه بخش کشاورزی چهارمحال و بختیاری اعتباری بالغ بر ۲ هزار میلیارد تومان پیشنهاد داده شده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سید جواد ساداتی نژاد در سفر خود به شهرستان فارسان و دیدار با خانواده شهیدان حیدری و بهرامی با بیان اینکه همه در قبال خون شهدا مسئول هستیم، اظهار کرد: جوانان زیادی برای پیروزی انقلاب و پایداری نظام جمهوری اسلامی از جان خود گذشتند و به شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه همه مسئولان باید وظایف خود را به خوبی انجام دهند، عنوان کرد: چهارمحال و بختیاری قطب تأمین پروتئین کشور محسوب می‌شود که باید با توسعه کشاورزی، دامپروری و دیگر بخش‌ها توسعه استان فراهم a,n.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اشتغال زایی در حوزه کشاورزی و دامپروری، تصریح کرد: به منظور توسعه این بخش از استان چهارمحال و بختیاری دو هزار میلیارد تومان اعتبار به صورت بسته پیشنهادی ارائه شده است.

ساداتی نژاد با بیان اینکه دغدغه‌های مردم در سفر ریاست جمهوری توسط نمایندگان هیئت دولت به صورت میدانی شنیده خواهد شد، گفت: این مطالبات و دغدغه‌ها به هیئت دولت و رئیس جمهور منتقل می‌شود و در راستای رفع مشکلات تصمیم گیری خواهد شد./مهر

ارسال نظر

تازه ها