کد خبر 131682

برنامه دولت برای مدیریت مصرف برق تغییر ساعات ادارات است؛ تغییر ساعت کاری ادارات در ۱۰ استان اجرایی شده و در سایر استان‌های کشور نیز اجرایی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، جزئیات جدید از تغییر ساعات ادارات را بخوانید. تسنیم در جدولی جزئیات تغییرات ساعات ادارات ۱۱ استان را منتشر کرده است.

ساعات-ادارات

 

تسنیم به نقل از استانداری البرز نوشته است، کاوه حدادپور با اشاره به برنامه دولت برای مدیریت مصرف برق، اظهار داشت: ظرف دو روز آینده جلسه ای برای تعیین تکلیف این موضوع برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تغییر ساعت کاری ادارات نقش موثری در کاهش مصرف برق خواهد داشت، خاطر نشان کرد: در صورت تصویب این موضوع، ساعت کاری ادارات البرز از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۳:۳۰ خواهد بود.

معاون استاندار البرز عنوان کرد: تغییر ساعت کاری ادارات در ۱۰ استان اجرایی شده و در سایر استان‌های کشور نیز اجرایی خواهد شد.

حدادپور با اشاره به اینکه بر اساس مصوبه هیئت وزیران کلیه دستگاه‌های اجرایی باید مصرف برق خود را نسبت به سال گذشته سی درصد در ساعات اداری کاهش دهند. یادآور شد: موضوعات کاری ما به استان تهران نزدیک است بنابراین باید درخصوص کاهش ساعت کاری با استانداری تهران نیز مشورت لازم صورت پذیرد.

ارسال نظر

تازه ها