کد خبر 131098

روز جمعه، کمیسیون اروپا از معرفی یک پلتفرم آنلاین برای گزارش هرگونه نقض تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه روسیه و بلاروس به صورت ناشناس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، کمیسیون اروپا روز جمعه از معرفی یک پلتفرم آنلاین برای گزارش هرگونه نقض تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه روسیه و بلاروس به صورت ناشناس خبر داد.

کمیسیون اروپا در حساب توییتر خود نوشت: آیا از کسی که تحریم های اتحادیه اروپا علیه روسیه یا بلاروس را نقض می کند، آگاه هستید؟ ما یک ابزار آنلاین برای سوتزنان (افشاگران) ایجاد کرده‌ایم تا با ما تماس بگیرند و نقض تحریم‌های اتحادیه اروپا را گزارش دهند.

این کمیسیون همچنین در بیانیه‌ای در وب‌سایت خود اعلام کرد که «اشتراک‌گذاری اطلاعات دست اول» می‌تواند ابزار قدرتمندی برای کمک به کشف موارد نقض، از جمله فرار و دور زدن تحریم‌ها باشد.

در این بیانیه آمده است: با ارائه داوطلبانه اطلاعاتی در مورد نقض تحریم‌های اتحادیه اروپا که ممکن است از آن مطلع باشید، می‌توانید به ما کمک کنید تا این اقدامات را بررسی کنیم و از تبعیت از تحریم‌ها در اتحادیه اروپا اطمینان حاصل کنیم.

در این بیانیه همچنین اشاره شده است که هر کسی می‌تواند به‌طور ناشناس گزارش دهد، با تضمین اینکه هویت آنها محافظت می‌شود./تسنیم

ارسال نظر

تازه ها