کد خبر 131037

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه در جلسه عمومی مجمع اقتصادی اوراسیا تاکید کرد: هیچکس نمی‌تواند روسیه را از تجارت جهانی منزوی کند و سیاست تحریم‌ها هیچ موفقیتی به دست نخواهد آورد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، رئیس‌جمهوری روسیه امروز (پنج‌شنبه) در سخنانی گفت، هیچکس نمی‌تواند روسیه را از تجارت جهانی منزوی کند.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه در جلسه عمومی مجمع اقتصادی اوراسیا تاکید کرد: هیچکس نمی‌تواند روسیه را از تجارت جهانی منزوی کند و سیاست تحریم‌ها هیچ موفقیتی به دست نخواهد آورد.

پوتین با اشاره به تحریم‌ها علیه کشورش که بیشترش از بابت حمله روسیه به اوکراین در ۲۴ فوریه اعمال شده است، گفت: تحریم‌ها نه تنها بر ما بلکه بر چین هم تاثیری نخواهد گذاشت.

او با اشاره به تحولات در بازارهای انرژی که تبعات جنگ اوکراین به شمار می‌رود، گفت که "تغییر خطوط صادرات انرژی بسیار گران است."

پوتین افزود: کشورهایی که سعی دارند تا به روسیه از طریق تحریم‌ها ضرر وارد کنند، به خودشان هم ضرر می‌رسانند. ما نقشه صنعت داخلی خودمان را با بودجه‌ای بالغ بر ۹۰۰ میلیارد دلار تجدید کرده‌ایم./ایسنا

ارسال نظر

تازه ها