کد خبر 129981

طبق اعلام روابط عمومی شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، تخصیص 5.5 میلیارد یورو از طریق تهاتر نفت، تنها برای تجهیز زیرساخت‌های هفت منطقه آزاد جدید نیست، بلکه به همه دستگاه‌های دولتی اختصاص خواهد یافت.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، به اطلاع می‌رساند؛ در لایحه بودجه 1401 دولت، 5.5 میلیارد یورو از طریق تهاتر نفت برای کل وزارت خانه کشور در نظر گرفته شده بود که از بودجه 1401 حذف شد، لذا تصمیم‌گیری برای تخصیص این اعتبار به ستاد تدابیر ویژه اقتصادی دولت ارجاع شد که از آن طریق دستگاه‌های دولتی می‌توانند پس از اعلام نیازهایشان و بررسی ستاد از این ظرفیت استفاده کنند. 

بر همین اساس، تخصیص 5.5 میلیارد یورو از طریق تهاتر نفت، تنها برای تجهیز زیرساخت‌های هفت منطقه آزاد جدید نیست، بلکه به همه دستگاه‌های دولتی اختصاص خواهد یافت.

به گزارش فارس پیش از این خبری از سعید محمد، دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، در رسانه‌های خبری مبنی بر «تخصیص 5.5 میلیارد یورو برای تجهیز زیرساخت‌های مناطق آزاد کشور از طر‌یق تهاتر نفت» منتشر شده بود.

ارسال نظر

تازه ها