کد خبر 129738

فرمانده مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: با تلاش شبانه روزی مرزبانان در مرزهای آبی و خشکی و گذرگاه‌های مرزی از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا به امروز ۴ تن و ۹۱۱ کیلوگرم آرد، ۳۰ تن و ۹۵۰ کیلوگرم شکر و ۶۲ تن و ۸۵۵ لیتر روغن کشف شده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سردار احمدعلی گودرزی دراین باره اظهار کرد: به منظور برخورد با مخلان امنیت اقتصادی و قاچاقچیان کالای اساسی در مرزهای کشور، مرزبانان هوشیار و سلحشور فرماندهی مرزبانی انتظامی از ابتدای سال جاری تاکنون مقادیر قابل توجهی کالای اساسی قبل از خروج این کالاها از مرزها را کشف کردند.

وی افزود: با تلاش شبانه روزی مرزبانان در مرزهای آبی و خشکی و گذرگاه‌های مرزی از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا به امروز ۴ تن و ۹۱۱ کیلوگرم آرد، ۳۰ تن و ۹۵۰ کیلوگرم شکر و ۶۲ تن و ۸۵۵ لیتر روغن کشف شده است.

 گودرزی با بیان اینکه در این رابطه چندین دستگاه خودرو توقیف و قاچاقچیان مربوطه دستگیر شدند، اظهار کرد: مرزبانان در راستای منویات مقام معظم رهبری امام خامنه ای عزیز "مدظله العالی" و تحقق شعار سال با تمام توان ضمن حمایت و پشتیبانی از دست اندرکاران فعالیت های تولیدی با افرادی که موانع اقتصادی به وجود می آورند با جدیت و قاطعانه و برابر قانون برخورد می کنند./ایسنا

ارسال نظر

تازه ها