کد خبر 128699

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و قطر در مورد همکاری ایران با قطر در برگزاری جام جهانی گفت: همزمان با برگزاری نشست کمیسیون تجاری ایران و قطر با حضور کل کارگروه روابط خارجی بین ایران و قطر در خرداد ماه، یک هیأت تجاری متشکل از بهترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان در این نشست حاضر خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، عدنان موسی پور در مورد اینکه آیا ایران در قطر اموال مسدود شده‌ای دارد، اظهار کرد: ما در قطر پول مسدود شده‌ای نداریم. قطر در واقع نقش محوری در مباحث مذاکرات ایران با دنیا بازی می‌کند.

اعزام هیأت تجاری به قطر در خردادماه

رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و قطر در مورد همکاری ایران با قطر در برگزاری جام جهانی نیز گفت: همزمان با برگزاری نشست کمیسیون تجاری ایران و قطر با حضور کل کارگروه روابط خارجی بین ایران و قطر در خرداد ماه، یک هیأت تجاری متشکل از بهترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان در این نشست حاضر خواهند شد.

وی ادامه داد: در واقع این هیأت بزرگترین و باکیفیت‌ترین هیأت اعزامی از طرف ایران به قطر تا قبل از برگزاری جام جهانی است؛ ضمن اینکه اتاق بازرگانی نیز برای مسائل حاشیه‌ای جام جهانی برنامه‌هایی دارد که به زودی اعلام می‌شود./مهر

ارسال نظر

تازه ها