کد خبر 127679

وزیر کشور تصریح کرد:

احمد وحیدی، وزیر کشور، از برخورد جدی با متخلفان و کسانی که در بازی تیم ملی فوتبال ایران و لبنان حاشیه ایجاد کردند، خبر داد.

به گزارش بااقتصاد، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی تاکید کرد: حواشی پیش آمده در مسابقه فوتبال ایران و لبنان که روز سه‌شنبه در مشهد رخ داد، با جدیت بررسی و با کسانی که در این زمینه مرتکب تخلف شده‌اند و همچنین با کسانی که شیرینی این پیروزی و رفتن ایران به جام جهانی را به کام مردم ایران تلخ کردند، برخورد جدی خواهد شد.

گفتنی است؛ تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته (سه شنبه) در آخرین دیدار خود در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر که جنبه تشریفاتی هم داشت به مصاف لبنان رفت و در یک بازی آسان موفق شد این تیم را با ۲ گل سردار آزمون و علیرضا جهانبخش شکست دهد.

اتفاق مهمی که در خصوص بازی ایران و لبنان رخ داد برگزاری آن در شهری غیر از تهران بود. مشهد در شرایطی به عنوان میزبان دیدار ایران و لبنان انتخاب شد که انتظار می‌رفت بتواند میزبان شایسته‌ای برای این بازی باشد؛ به خصوص اینکه رئیس هیات فوتبال استان خراسان رضوی عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال نیز است؛ اما در بازی یاد شده برخی ناهماهنگی موجب بروز انتقاداتی از سوی محافل ورزشی شد.

 ابراهیم رئیسی رییس جمهوری نیز در جلسه امروز(چهارشنبه) هیات دولت و پس از ارائه گزارشی مبنی بر حواشی پیش آمده در جریان مسابقه فوتبال ایران و لبنان در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد مقدس، به وزیر کشور ماموریت داد همه جوانب حواشی ایجاد شده را بطور دقیق  مورد بررسی قرار داده و اقدامات لازم را در این زمینه بکار بگیرد.

براین اساس، وزیر کشور ماموریت یافته تا فرآیند فروش بلیت،‌ عدم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا در رعایت سقف مجاز حضور تماشاچیان در ورزشگاه و نیز تضییع حقوق شهروندانی که برای تماشای این مسابقه بلیت تهیه کرده بودند را بررسی و گزارش آن را ارائه کند.

 

ارسال نظر

تازه ها